Sekcja Obsługi Informatycznej

Pitax

Filia nr 3 organizuje konkurs plastyczny dla dzieci   20 kwietnia 2018, 10:47
Filia nr 3 zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym
i szkolnym (klasy I – III) do udziału w konkursie plastycznym "Ilustracje do wierszy Wandy Chotomskiej”.
Termin zgłaszania prac: 31 maja.
Konkurs jest częścią zadania pt. "W niezapomnianym Chotomkowie” poświęconego Wandzie Chotomskiej
Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczamy poniżej.

Konkurs plastyczny dla dzieci
pt.” Ilustracje do wierszy Wandy Chotomskiej”
Regulamin konkursu
1.Konkurs jest częścią zadania pt. ” W niezapomnianym Chotomkowie” poświęconego Wandzie Chotomskiej w rocznicę jej śmierci, w ramach projektu pn. „Czas na nasz wolny czas… z książką i biblioteką” finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek.
2. Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa i wiedzy o książce z uwzględnieniem twórczości Wandy Chotomskiej, upowszechnianie wiedzy o działalności bibliotek i pracy bibliotekarza, promowanie twórczości dzieci i młodzieży, rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych oraz wyobraźni dzieci i młodzieży, zachęcanie do innych niż komputer i smartfon form spędzania czasu.
3. Organizator konkursu: Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza we Włocławku, Filia nr 3, ul. Toruńska 87, 87-800 Włocławek.
4. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy I – III).
5. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dziecko pracy plastycznej do wybranego wiersza Wandy Chotomskiej.
6. Technika plastyczna pracy jest dowolna.
7. Na konkurs można zgłosić tylko 1 pracę. Praca musi być samodzielna, nigdzie niepublikowana, wykonana w formacie A-4.
8. Do prac winna zostać dołączona metryczka, zawierająca: tytuł wiersza, do którego namalowana została ilustracja, imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę szkoły, numer telefonu lub e-mail kontaktowy.
9. Termin trwania konkursu: od 20 kwietnia do 31 maja 2018 r. Termin dostarczania prac konkursowych upływa 31 maja 2018r. W przypadku przesłania prac pocztą liczy się data stempla pocztowego.
10. Miejsce przyjmowania prac: Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza we Włocławku, Filia nr 3, ul. Toruńska 87, 87-800 Włocławek
11. Dostarczone prace oceniane będą w odpowiednich kategoriach wiekowych.
12. Wyniki konkursu zostaną podane na: stronie interentowej biblioteki http://www.biblioteka.wloclawek.pl/
13. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 20 czerwca br. godz. 16.00 w siedzibie Filii nr 3 MBP przy ul Toruńskiej 87 we Włocławku.
14. Organizator nie zwraca prac. Prace finałowe będą eksponowane w postaci wystawy. Prace zgłoszone na konkurs przechodzą na własność Organizatorów.
15. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
16. Kontakt: tel. 54 231 53 34, e-mail: mbp_f3_wieniecka@poczta.onet.pl

Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie jego danych na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku a także innych materiałach promocyjnych Organizatora oraz uczestnik wyraża również zgodę na przetwarzanie zgodne z zasadami organizacyjnymi wynikającymi z działalności (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).

Zapraszamy do udziału w konkursie