Majowe kody Legimi‼️❕‼️

Jeśli jeszcze nie macie planów na majówkę ☀️?‍♂️? a nawet jeśli je macie, ale pokrzyżuje je na przykład kapryśna Pani Pogoda, to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia ? ?

Bo już są‼️❕‼️ Majowe kody Legimi‼️❕‼️

Dzięki nim możecie czytać ebooki na smartfonach, tabletach lub czytnikach kiedy i gdzie chcecie, a czytać co tylko chcecie, bo z jednym małym kodem otrzymujecie dostęp do tysięcy tytułów, najnowszych nowości i bestsellerów, w tym romansów, obyczajówek, horrorów, fantastyki, reportaży, pozycji popularnonaukowych, dla dzieci i obcojęzycznych, klasyki oraz wielu innych!

Kody majowe możecie odebrać u nas – osobiście, zadzwonić lub dać nam znać mailowo, że chcecie dołączyć do e-czytających szczęśliwców, a potem… czytać, czytać, czytać ❤️

Zapraszamy do:

? Wypożyczalni MBP przy Placu Staszica 1
? Filii nr 2 (ul. Dziewińska 17)
? Filii nr 6 (ul. Żytnia 66/68)
? Filii nr 9 (ul. Sielska 6)

A po więcej informacji na naszą stronę ? https://biblioteka.wloclawek.pl/legimi/ ?

A warto‼️❕‼️
Kod majowy możecie aktywować kiedykolwiek chcecie w okresie od 1 maja do 1 czerwca 2021 roku i śmiało czytać przez miesiąc od momentu jego aktywowania! Jeden kod umożliwia dostęp do oferty Legimi na tym samym koncie/loginie na dwóch urządzeniach, w ten sposób, otrzymawszy jeden kod, możecie czytać z przyjaciółką/przyjcielem, mamą, tatą, babcią, siostrą, synem…. z kim tylko chcecie 🙂

Nasze, bibliotekarek, polecanki na majówkę z Legimi zobaczycie na ilustracji ? Niektóre z tych książek możecie już wypożyczyć u nas w formie papierowej (ale jest na nie kolejka!), inne będą dostępne #wkrótcenapółce, bo to takie nowości! a niektóre… będziecie mogli przeczytać za naszym pośrednictwem, ale tylko i wyłącznie dzięki Legimi ? ? ?

??? Na majówkę chodźcie z nami, z e-bookami i książkami ??????

P.S. Dla Was, naszych czytelniczek i czytelników, kody Legimi są bezpłatne 🙂