WSZYSTKO GRA(my)

W Mediatece ?WSZYSTKO GRA(my)?!
Na dobry początek miesiąca wysyłamy do was muzyczną polecajkę ??.

Ania ??:
Curly Heads to „lektura” obowiązkowa dla fanów Dawida Podsiadło i nie tylko. Zespół tworzy piątka chłopaków, którzy w 2014 roku nagrali debiutancki (i niestety jedyny) album „Ruby Dress Skinny Dog”. Niewątpliwie sam lider zespołu Dawid stanowi tu rekomendację, którą potwierdza nominacja do nagrody Fryderyków ? w 2015 roku.
Na albumie słychać wpływy innych kapel jak The Strokes, Kasabian. Najważniejsze, że cały album, wszystkie utwory trzymają wysoki, światowy poziom ?. Najlepsze dla mnie „HouseCall” i „Synthlove” ?. Całość stanowi bardzo ciekawy materiał, który słucha się z prawdziwą przyjemnością.

Nati ☺️?:
Już sam tytuł „Uczty” Sanah mówi czego możemy się spodziewać przy słuchaniu—prawdziwego bogactwa i różnorodności, a wszystko oczywiście w Sanahowym stylu.
W każdej piosence wokalistka współpracuje z innym artystą (Grzegorz Turnau, Kwiat Jabłoni i Dawid Podsiadło to tylko niektórzy), podkreślając ich inny smak i charakter. Oprócz autorskich tekstów Sanah wyśpiewuje także wiersze Poego i Baczyńskiego, co daje przedsmak jej następnego albumu „Poezyje” (ale o nim może następnym razem ?).
Trudno nie polecić wszystkich piosenek, ale tylko na dziś mogę zaproponować małe menu ?. Szybkie „Eldorado” jako przystawka, daniem głównym do zadumy będzie „Sen we śnie”, a zakończymy deserowo ze słodkim „Tęsknię sobie”. Zestaw na jutro zależeć będzie od nastroju (a raczej apetytu ?).

Natalia ??:
Po co zdania kiedy wystarczy kilka słów ?. Składanka „I Will Always Love You” Whitney Houston? Po prostu ✨the best of the best✨.

Wszystkie płytki znajdziecie w naszym katalogu online ?.
Curly Heads „Ruby Dress Skinny Dog” (2014) ? tiny.pl/wk4z1
Sanah „Uczta” (2022) ? tiny.pl/wk4b1
Whitney Houston „I Will Always Love You” (2012) ? tiny.pl/w1m65

Do zobaczenia w kwietniu ?.

dav