Dyrektor biblioteki wraz z bibliotekarzami, w 70. rocznicę śmierci naszego patrona – Zdzisława Arentowicza, złożyli wieniec oraz zapalili znicze na jego grobie.




Dyrektor biblioteki wraz z bibliotekarzami, w 70. rocznicę śmierci naszego patrona – Zdzisława Arentowicza, złożyli wieniec oraz zapalili znicze na jego grobie.



