Książki Jolanty Krajnik w naszej bibliotece

📖❤️📖
„Romantyczka i rzeczywistość”, to podtytuł jednej z książek Jolanty Krajnik , lokalnej autorki, mieszkającej i tworzącej w Złotnikach Kujawskich. I tak też można nazwać modelową bohaterkę, która przewija się przez wszystkie fabuły pani Jolanty.

„Kobieta czterdziestoletnia, a naiwna jak dziecko” – tak pisze o bohaterce powieści „Szczęście zapukało do drzwi : romantyczka i rzeczywistość”. Trochę ironiczne? Gorzkie? A może życiowe?
Katarzyna jest kobietą dojrzałą, ale wciąż ma otwarte, ufne serce. Czy jest porte-parole samej autorki?

Możecie sprawdzić to same i sami, do czego niniejszym Was zachęcamy 🙂.

Debiut autorki – „Dojrzałe związki” oraz pozostałe powieści obyczajowe nie tylko dla kobiet – „Szczęście zapukało do drzwi”, „Przyjaciółki na śmierć i życie”, „Takie jest życie”, „Zawsze będę Cię kochać” – są już dostępne w naszym katalogu i bibliotece 👇
https://tinyurl.com/3fjcve9u 📖📚📙.

Pani Jolanta Krajnik jest również autorką 👶👧📙 „Bajeczek dla maluszka”, które pierwotnie opowiadała swoim dzieciom, a później spisała i wydała w postaci książeczki, którą również u nas wypożyczycie.