Nowy księgozbiór popularnonaukowy już dostępny !

W Wypożyczalni przy Placu Staszica 1 czekają na Was trzy regały pełne nowych książek! Księgozbiór popularnonaukowy został wzbogacony o ponad 300 pozycji książkowych za kwotę 20 tys. złotych, dzięki umowie sponsoringowej zawartej z firmą ANWIL S.A.

Chemiczna spółka z Grupy ORLEN objęła mecenatem księgozbiór popularnonaukowy i nową literaturę branżową, co pozwoliło na jego zaktualizowanie i dostosowanie do współczesnych wymogów edukacji. Nowe pozycje książkowe zostały zakupione głównie z myślą o uczniach liceów profilowanych, szkół technicznych i branżowych, studentów kierunków nauk ścisłych, kadrze technicznej, inżynieryjnej, jak również wszystkim innym czytelnikom, których interesuje literatura popularnonaukowa.

Dzięki wsparciu ANWILU S.A. nasza biblioteka mogła sprostać wyzwaniu, jakim bez wątpienia jest kompletowanie i uaktualnianie księgozbioru popularnonaukowego. Pozwoli to, nie tylko na promocję czytelnictwa w naszym mieście, ale i na popularyzację nauki jako wartości samej w sobie.

Książki opatrzone pieczęcią sponsora można znaleźć na trzech wyznaczonych regałach w Wypożyczalni biblioteki głównej oraz w naszym katalogu w kolekcji ANWIL. S.A. ?https://tiny.pl/95l36