Dzisiaj odbyło się spotkanie z Marią Jaśkiewicz, która napisała książkę pt. „Jestem z apetytem na jutro”. Autorka opisuje swoją historię walki z depresja, trwającą aż 32 lata. Zaznacza, że napisanie książki-pamiętnika z procesu zdrowienia było dla niej pomocne i skutecznie jej pomogło uporać się z tą ciężką chorobą
Spotkanie obfitowało w emocje i wzruszenia. Nie zabrakło osób bliskich głównej bohaterce wieczoru, jak i tych, chcących poznać niejako depresję „od kulis”, dowiedzieć jak z nią żyć, pokonać oraz wspierać osoby nią dotknięte.













