Sylwester z Biblioteką!


🕛🤩💃💃🍾📖📚📚

Chyba już nikogo nie musimy przekonywać o istnieniu związków 📖 literatury z 🎶 muzyką i to nie tylko za sprawą The Bibliokers 🙂. Bo to jeszcze przed narodzinami The Bibliokers, Bob Dylan otrzymał za swoją twórczość literacką Nagrodę Nobla. Tak, Dylan, długo, długo nikt i my 💪😂😇

A trochę mniej niepoważnie 😉 – czego będziecie słuchali podczas dzisiejszej nocy? W rytm jakich hitów zatańczycie? Bo mamy dla Was kilka propozycji, może posłuchacie i zatańczycie z nami?

🎶🎶 „Because the night belongs to us…” 🎶🎶 https://www.youtube.com/watch?v=c_BcivBprM0 – śpiewa Patti Smith, która w imieniu Boba Dylana odbierała w 2016 roku jego Nobla. Patti Smith, która właśnie wczoraj, w wigilię Sylwestra obchodziła urodziny. Podobno Patti 👉 👉 👉 https://tinyurl.com/mr2yeruk i Boba 👉 👉 👉 ​https://tinyurl.com/3h4ps3xw łączy nie tylko ta noc… na pewno łączy ich to, że książki z ich utworami i o nich samych znajdziecie u nas.

Wiemy doskonale, że lubicie czytać o muzykach, piosenkarzach – artystach. Choćby w ostatnich Waszych propozycjach w ramach naszej usługi #zaproponujzakupksiążkidobiblioteki 👉 👉 👉 https://biblioteka.wloclawek.pl/zaproponuj-zakup-ksiazki-do-biblioteki/ znalazły się pozycje o Tinie Turner i Sinead O’Connor, i są już na półce 👍.

Zanim zaś będziecie mogli posłuchać za naszym pośrednictwem muzyki, już niedługo i #wkrótcenapółce naszej mediateki, kiedy tylko wrócimy na ul. Warszawską, już teraz możecie posłuchać książek czytanych i interpretowanych przez najznamienitszych polskich lektorów oraz aktorów, w postaci audiobooków (Adam Ferency rules!) To na naszej Filii nr 11 🙂.
Także tutaj znajdziecie takie książki na czasie jak „Zaproszenie do tańca : tańce towarzyskie wraz z muzyką i zestawem kroków” 👉 👉 👉 https://tinyurl.com/yuu59tj8 – fantastyczna sprawa na Sylwestra, przyznacie sami 👍🙂.

A jeśli już naprawdę chcecie spędzić tę noc tradycyjnie, czyli z Marylą, to i za naszym pośrednictwem możecie! Wszak Maryla Rodowicz spędziła parę lat we Włocławku i możecie o tym przeczytać w 📖 książce, którą znajdziecie u nas 👉 👉 👉 https://tinyurl.com/mr2t6fyt.

Zapraszamy po te i inne książki 📖 do naszego katalogu 👉 👉 👉 https://tinyurl.com/yjsfrnwj i do naszych bibliotek 👉 👉 👉 👉 👉 https://biblioteka.wloclawek.pl/filie/, zapraszamy też na nasz kanał na 🎶🎧🎬 Youtubie, żeby posłuchać więcej The Bibliokers 👉 👉 👉https://www.youtube.com/channel/UCJPQbMv1FMIW22KuLK0evJw 🙃🙂🙃.

Do siego roku 2022! 📖🥳🍾👋📚📚🎉

(tekst Emila Szczepańska)