Relacja ze spotkania z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat”

Za nami niezwykłe spotkanie z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat” podczas XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek! Dzisiejsze wydarzenie było pełne opowieści o podróżach, przekraczaniu własnych granic oraz odkrywaniu świata, tego zewnętrznego i… Czytaj Dalej Relacja ze spotkania z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat”

Spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim z cyklu „Z książką przez świat”

XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2026 W ramach cyklu podróżniczego „Z książką przez świat”, 14 maja na scenie w Sali Kameralnej stanie Marek Kamiński! Marek Kamiński to polarnik, podróżnik, fotograf i autor książek, który zabierze nas… Czytaj Dalej Spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim z cyklu „Z książką przez świat”