Relacja ze spotkania z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat”
Za nami niezwykłe spotkanie z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat” podczas XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek! Dzisiejsze wydarzenie było pełne opowieści o podróżach, przekraczaniu własnych granic oraz odkrywaniu świata, tego zewnętrznego i… Czytaj Dalej Relacja ze spotkania z Markiem Kamińskim w ramach cyklu „Z książką przez świat”
