VII Noc Bibliotek

Zapraszamy do bibliotek nocną porą ??. Już w sobotę, 9 października odbędzie się wielkie święto bibliotek i czytania. VII wydanie ogólnopolskiej akcji „Nocy Bibliotek” odbędzie się pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.
W programie:

Filia nr 2, ul. Dziewińska 17, godz. 16.00
?‍♀️ „Noc w Hogwarcie” – zajęcia dla dzieci i młodzieży inspirowane serią książek o Harrym Potterze autorstwa brytyjskiej pisarki J. K. Rowling. W czasie spotkanie będzie można wcielić się w jednego z uczniów Szkoły Magii I Czarodziejstwa w Hogwarcie. Trzeba będzie się wykazać zręcznością, sprytem i wiedzą na temat przygód młodego czarodzieja.

Filia nr 11, ul. Łęgska 28, godz. 17.00
? występ Marcina Gogołowicza- jednego z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwenta międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych, a także uczestnika programu „Mam Talent”. Pokaz realizowany w ramach projektu „Czas na nasz wolny czas… z książką i biblioteką” finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek.


Biblioteka główna, Plac Staszica 1
? wręczenie nagród laureatom konkursu „Latoczytanie” – godz.18.00
? spotkanie z trenerem personalnym, który opowie o zdrowych nawykach, również tych książkowych – godz. 19.00
?‍♀️ spotkanie z Jolantą Kapuścińską, poetką, pielęgniarką, dyplomowaną masażystką, promotorką medytacji mindfulness – treningu uważności, ćwiczeń umysłu. Poza pracą zawodową gra na gongach i misach tybetańskich – godz. 20.00


Wstęp wolny.