#Wkrótce na półce – lokalnie


Ostatnio sieć zelektryzował nius o tym, że powieść był popełnił… model z okładki książki Blanki Lipińskiej! Również erotyczną.
Czy to prawda, że w tej branży – erotyków – brakuje męskiego, ekhm, pióra? ??
Takimi obserwacjami podzielił się w wywiadzie dla dziendobrywloclawek.pl Jakub Onyśków, który sam zadebiutował właśnie powieścią 18+.
Jakub pochodzi z Włocławka, obecnie mieszka w Trójmieście i jak podaje wydawca jest „za dnia ekonomistą, nocami artystą” ?
Kocha pisać i choć wcześniej realizował się w tworzeniu scenariuszy filmowych, teraz postawił na literaturę piękną. Jak bardzo piękną? Sprawdźcie same i sami – zapraszamy do naszego katalogu i do naszych bibliotek ?
https://tinyurl.com/3x6pbur2
„Niebezpieczny”, to pierwsza część cyklu pt. „50 stanów świadomości”, kolejna część – „Mściwy” – pojawi się już w listopadzie. Czy zbieżność z tytułem innego słynnego cyklu powieści tylko dla dorosłych jest przypadkowa? Czy chodzi może o 50 stanów USA, tyleż hoteli i pozycji… do przeczytania w naszych nowościach? ?
Tego Wam nie zdradzę, ale polecam lekturę wywiadu z Jakubem, w którym znajdziecie odpowiedzi na te i inne, jeszcze bardziej pikantne pytania ?
https://ddwloclawek.pl/…/53595_nie-chcialem-eby-mama…