Obchody Święta Konstytucji 3 Maja z biblioteką

W 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, bibliotekarz z działu Informacyjno-Bibliograficznego MBP w materiale „Witaj, majowa jutrzenko” prezentuje najważniejsze informacje na temat pierwszej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

"Witaj, majowa jutrzenko"

"Witaj, majowa jutrzenko"W 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, bibliotekarz z działu Informacyjno-Bibliograficznego MBP prezentuje najważniejsze informacje na temat pierwszej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku Sobota, 2 maja 2020

Zachęcamy Państwa również do wykonania wspólnie z najmłodszymi godła narodowego. Pomysłów na zrobienie jednego z naszych symboli narodowych jest mnóstwo. My proponujemy godło z płatków kosmetycznych.

Godło Narodowe – warsztaty plastyczne

Z okazji obchodów święta Konstytucji 3 Maja, zachęcamy Państwa do wykonania wspólnie z najmłodszymi godła narodowego. Pomysłów na zrobienie jednego z naszych symboli narodowych jest mnóstwo. My proponujemy godło z płatków kosmetycznych.