Odcinek 55
Dziś katalogerki postanowiły przypomnieć jeden ze swoich starszych postów – i Wam, i sobie. Przeczytałyśmy go ponownie. Jest naprawdę „ostry”. Po tych kilku miesiącach jest wciąż ostrrry.I straszny. I smutny.I przygnębiający. Ale książki są wciąż dobre i warto je przeczytać 👍 Dlatego podtrzymujemy zaproszenie do naszego katalogu i bibliotek! A katalogerka jest kobietą 👌 Z bibliotekarskim pozdrowieniemDział Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów MBP

