Spotkanie z Małgorzatą Karoliną Piekarską

Zapraszamy na „Porządkowanie świata” – spotkanie autorskie dla młodzieży z Małgorzata Karolina Piekarska 😊, pisarką, dziennikarką prasową i telewizyjną, autorką książek: „Klasa Pani Czajki”, „Czucie i wiara czyli warszawskie duchy”, „Tropiciele”, „Dzika”.

"Porządkowanie Świata" z Małgorzatą Karoliną Piekarską

Zapraszamy na „Porządkowanie świata” – spotkanie autorskie dla młodzieży z Małgorzata Karolina Piekarska 😊, pisarką, dziennikarką prasową i telewizyjną, autorką książek: „Klasa Pani Czajki”, „Czucie i wiara czyli warszawskie duchy”, „Tropiciele”, „Dzika”. Spotkanie zrealizowane w ramach projektu „Czas na nasz wolny czas… z książką i biblioteką” finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku Poniedziałek, 21 września 2020

Materiały ze spotkania do pobrania: