Wkrótce na półce – „Kołysanka”

Już #wkrótcenapółce ??? naszych filii pojawi się najnowsza powieść Macieja Siembiedy z prokuratorem Jakubem Kanią w roli głównej – „Kołysanka”!
Jeśli jeszcze nie znacie jednego z moich ulubionych bohaterów literackich to namawiam Was do spotkania z nim gorąco.
Lubię Kubę za jego postawę – za szlachetność, bezkompromisowość i prawdziwą uczciwość. Trochę dziwne określenie, prawda? Jak „mokra woda”. Ale w tzw. dzisiejszych czasach mnóstwo określeń, a co za tym idzie wartości, które za nimi stoją bywa czasem odmienianych przez wszystkie przypadki i osoby w bardzo dowolny i lekkomyślny sposób, a przy tym mega nadużywanych i dewaluowanych.
Tak więc Kuba jest NAPRAWDĘ.
Powieści Pana Macieja też są NAPRAWDĘ – naprawdę WIELKIE ?.
Przede wszystkim porywające, a w napięciu trzymają do ostatniej chwili i dłużej ?. Obok ciekawostek i zagadek historycznych wielkiej wagi znajdziecie w nich również nie mniej interesujące i dotykające do żywego historie zwykłych ludzi, których spotkało to nieszczęście, że wpadli w tryby HISTORII i niekoniecznie udało im się wyjść z tej „przygody” bez szwanku (czyli nasze zwykłe codzienne życie).
Są to sensacje, kryminały, powieści historyczno-polityczne z ciekawymi wątkami obyczajowymi, a nawet psychologicznymi w jednym, poparte ogromną wiedzą autora i rzetelnym researchem, a przy tym napisane w piekielnie inteligentny i pasjonujący sposób, pięknym językiem.
Takie lekcje historii, to ja lubię?! Polecam je również i Wam ?.
I zapraszam do naszego katalogu i do bibliotek po książki Macieja Siembiedy, nie tylko te z cyklu z Kubą ?
??? https://tinyurl.com/yffptcw3
Bo wróbelki ćwierkają na mieście, że prace nad kontynuacją sagi „Katharsis” trwają, a prawa do ekranizacji kolejnych powieści autora są kupowane na pniu i rozchodzą się jak ciepłe bułeczki ?.
Emila Szczepańska