Zaproponuj zakup książki do biblioteki

🎼🎵🎶🎵📚📚📖📒📕📚📚📚📗📗
„Pełne regały będą na Ciebie czekały!..” 🎼🎵🎶😙🎵📚
A w tej obfitości także 📚📗📖 tytuły, które zakupiliśmy dzięki Waszym propozycjom‼️ 👍 Dziś dziękujemy m.in. naszej koleżance 🏅👏😘❤️ Natalii Komorowskiej oraz prawdziwym „weterankom” korzystania z Waszej i naszej fantastycznej usługi – 🏅👏❤️ Pani Ewie Kani i 🏅👏❤️ Pani Donacie Rejmanowskiej.
I prosimy o więcej‼️
Jednocześnie przypominamy, że aby podziękować Wam imiennie w naszych relacjach z realizacji propozycji zakupowych, musimy mieć na to 📝 Wasze zgody (🙄 RODO). Z osobami, których propozycje już zostały zrealizowane skontaktujemy się w tym celu mailowo 📧
Śledźcie więc skrzynki mailowe oraz nasz katalog, fanpage’a i stronę www biblioteki.
Przypominamy też, że proponowane tytuły trafiają do wszystkich naszych placówek w mieście, z których możecie korzystać na takich samych – równych – zasadach.
Więcej informacji o usłudze znajdziecie 👉 👉 👉 tutaj i 👉 👉 👉 tutaj