Nowości 2

Kolejna porcja nowości ??

Dla głodnych wiedzy, zgodnie z obietnicą, prezentujemy najnowsze tytuły z kręgu literatury popularnonaukowej, które już dziś możecie wypożyczyć w Bibliotece przy Placu Staszica 1.


Priorytetowo polecamy potraktować książkę Christophera Hadnagy’ego pt. „Socjotechnika: sztuka zdobywania władzy nad umysłami” , która otwiera nam oczy na metody wykorzystywane przez hakerów, przestępców, polityków czy aktywistów, których celem jest nakłonienie nas do działań, niekoniecznie zgodnych z interesem osobistym.


Entuzjastom zagadnień psychologicznych rekomendujemy publikację pioniera psychologii transpersonalnej Stanislava Grof’a pt. „Psychologia przyszłości”, jak również „Psychodietetykę” Karoliny Gruszeckiej , która łączy w sobie cechy poradnika i motywatora w dążeniu do osiągnięcia niebanalnej sylwetki i doskonałej kondycji psychicznej bez zbędnych wyrzeczeń.


Posiadamy również pozycje przydatne dla rodziców oraz pedagogów, jak „Wspomaganie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną” Marty Wiśniewskiej , czy „Kultura ruchu dziecka przedszkolnego” Agnieszki Zalewskiej-Meler .


Uwagę miłośników i praktyków nauk medycznych mogą zwrócić „Choroby autoimmunologiczne. Objawy, wskazówki, diety” Natalii Czekalskiej, Pauliny Ihnatowicz i in., jak również „Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol” Pauliny Ihnatowicz i Emilii Ptak , która w przystępny sposób pozwoli choćby odczytać wyniki morfologii, cholesterolu oraz innych badań krwi.

Wśród naszych nowości nie brakuje również pozycji z dziedziny ekonomii, biologii oraz historii.

Jak mówi stare łacińskie przysłowie: „Non scholae sed vitae discimus” – Nie dla szkoły, lecz dla życia uczymy się , dlatego z całą mocą promujemy świeżutkie wydania literatury popularnonaukowej i zapraszamy do odwiedzenia Wypożyczalni przy Placu Staszica 1.