Weekend 25

Weekend 25

Joanna Jax jest jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek, której twórczość wysoko oceniają czytelnicy i na której książki zawsze są w naszej bibliotece długie kolejki. Napisała ponad dwadzieścia powieści, w tym kilka w seriach np.: „Zemsta i przebaczenie” czy „Dziedzictwo von Becków”.

Dziś w ramach cyklu „Książka na weekend” chcielibyśmy polecić Państwu pierwszy tom kolejnej serii „Prawda zapisana w popiołach”, zatytułowany „Milczenie aniołów”. Bohaterowie powieści są doskonale znani czytelnikom z wcześniejszych pozycji. Jeśli nie zetknęli się Państwo jeszcze z twórczością Joanny Jax w niczym to nie przeszkadza. Autorka przypomina wojenną historię bohaterów i ich rodzinne powiązania. Los rzucił ich tym razem w zupełnie nowe miejsca. Mieszkają w Warszawie, Olsztynie, Londynie i Izraelu. Tym razem jednak po traumie wojny muszą się zmierzyć z szarą rzeczywistością lat 50. Losy bohaterów ukazane są na tle trudnej historii Polski i świata.

Proponowaną przez nas książkę mogą Państwo znaleźć na stronie czytaj.pl, gdzie do 3.05.2020 r. można ją przeczytać bezpłatnie. Miłej lektury.