Weekend 39

Oglądali Państwo film Jacka Bromskiego pt. „U Pana Boga w ogródku”? Jeśli nie mogli Państwo przestać się śmiać, to dziś w cyklu „Książka na weekend” mamy coś na miarę tej przebojowej produkcji.

Proponujemy Państwu na kilka godzin wcielić się w detektywa i razem z bohaterami najnowszej książki Malwiny Ferenz pt.”Na miłość boską” rozwikłać zagadkę tajemniczych kradzieży rzeźb we wrocławskich kościołach. Jest to pełna ciepła komedia, w której motyw śledczy koegzystuje z relacją romantyczną ambitnej policjantki Aldony i detektywa Bożydara, surowo obdarzonego przez naturę sposobnością do przyciągania pecha. Ale jak wiadomo plus i minus lubią się przyciągać. Dodatkowo ich poczynania obserwuje pewien żądny kariery ksiądz, oddelegowany do wykonania zadania przez kurię. Czy uda im się zamknąć śledztwo z powodzeniem? A może odniosą sukces na innej płaszczyźnie?

Jeśli mają Państwo ochotę na chwilę wakacyjnego relaksu, to po książkę Malwiny Ferenz pt.”Na miłość Boską” zapraszamy do Wypożyczalni przy Placu Staszica 1 (https://tiny.pl/75d36).