Weekend 51

Czy ktoś, kto kocha na pewno zawsze poczeka? Odpowiedzią na to pytanie z pewnością będzie finał najnowszej powieści Natalii Sońskiej pt. „Wszystkie nasze dni” . W dzisiejszej „Książce na weekend” polecamy Państwu przekonać się, czy będzie to odpowiedź twierdząca.

Główna bohaterka, Nina organizuje przyjęcia weselne, spełniając przy tym życzenia kapryśnych panien młodych. Prywatnie, mimo wieloletniego narzeczeństwa, niekoniecznie spieszno jej do realizacji wspólnych planów o własnym ślubie. Wymówka wciąż jest ta sama, brak czasu spowodowany zaangażowaniem w obowiązki zawodowe. Czy jednak w tej dysharmonii jest drugie dno? Może istnieje inny powód, by zbyt szybko nie założyć ślubnej obrączki? A czasu na zastanowienie jest coraz mniej, bo ukochany zaczyna się delikatnie niecierpliwić. Czy Nina wyjdzie za mąż? Zapewniamy, że książka zaskoczy Państwa bardziej niż hollywoodzkie produkcje o podobnych scenariuszach.

Wszystkim, którym tęskno za beztroskimi, weselnymi zabawami do świtu, polecamy wkroczyć do świata bohaterki „Wszystkich naszych dni” Natalii Sońskiej.

Po książkę, tanecznym krokiem, jak zawsze zapraszamy do Wypożyczalni przy Placu Staszica 1.

Zapraszamy również do katalogu online.