Weekend 54

Potrzebują Państwo nieprzeciętnej i zaskakującej lektury na obecne zupełnie nieprzewidywalne czasy? Gwarantujemy, że „książka na weekend”, którą dziś rekomendujemy, zapewni Państwu maksimum adrenaliny.

„Czarne morze” Karoliny Macios, to wielowątkowy thriller psychologiczny z nutą kryminału i fantastyki, budujący napięcie, skłaniający do snucia domysłów i analizowania nietypowych zdarzeń. Bohaterka powieści, Joanna, posiada wyjątkowy dar widzenia traumatycznych wspomnień innych ludzi. Jej życie w obliczu posiadania nadprzyrodzonych umiejętności nie jest łatwe, mimo to kobieta stara się oswajać ze swoją boską naturą. Zakłada rodzinę i wiedzie udane życie u boku męża i córki. Punktem zwrotnym w jej życiu staje się feralny spacer z mężem po gdyńskim klifie. Nietypowe zdarzenie zmusza ich do powrotu do domu, ale i tym razem los nie jest łaskawy. Ulegają wypadkowi, który dla bohaterki skutkuje zanikami pamięci. Teraz musi zharmonizować rzeczywistość z burzliwymi wspomnieniami, zwłaszcza powracającą wizją czarnej, mętnej wody. Chaosu dopełnia zniknięcie pięcioletniej córki Joanny.

Czy kobieta jest umysłowo chora? Czy może ktoś chce, żeby tak myślała? Co zdarzyło się na klifie? Czy Joanna ostatecznie poukłada puzzle swojego życia, odzyska dziecko i spokój ducha?

Mamy nadzieję, że wir „Czarnego morza” wciągnie Państwa do głębokiego świata ludzkiej podświadomości i pochłonie bez reszty, aż do ostatniej strony.

Książka dostępna jest bezpłatnie w serwisie Czytaj.pl w formie ebooka i audiobooka.