Wkrótce na półce – Anna Kańtoch

#wkrótcenapółce

Jesień?… Wiosną??? Hmmm… ?

A tak, bo to lektura z gatunku tych, w które gdy wpadniemy, to jak śliwka w jesienny kompot ? – całkowicie tracimy poczucie czasu i rzeczywistości, a oderwać się od rzeczywistości i codzienności z świetną książką lubicie chyba tak jak ja? 🙂

Polecam szczerze ostatni tom ??? trylogii Anny Kańtoch https://www.facebook.com/a.kantoch, a wiem co mówię, bo właśnie jestem świeżo po jej lekturze, majówkowej 🙂 Czy majówka więc na balkonie, czy jesień przy kominku, czy zima… a nie, „zimy nie będzie” – tym bardziej bierzcie i czytajcie, o tym jak to było naprawdę z Romkiem  i Jackiem, i nie tylko, w najmroczniejszym, jak oznajmia autor blurba oraz – według mnie – najlepszym tomie cyklu ?

Zapraszamy do naszego katalogu https://tinyurl.com/2wx2cmjj oraz do naszych bibliotek https://biblioteka.wloclawek.pl/filie/, a już #wkrótcenapółce do Filii Nr 2 https://www.facebook.com/filia2mbpwloclawek i Koła Przyjaciół Biblioteki https://biblioteka.wloclawek.pl/kolo-przyjaciol-biblioteki/ – po „Jesień zapomnianych” i nie tylko ???????.